Deva Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama konusunda lider marka olan firmamız Deva Hasta Yatakları, hastalarınız için özel ortopedik yataklar ile sizi buluşturan Deva Yatak firmamızdan Hasta Yatağı Kiralama yapabilir veya satın alabilirsiniz.  En kaliteli şekilde üretilen birbirinden özel hasta yatakları ile hastalarınız daha rahat tedavi olacak. Hasta yatağı kiralama işlemi hastaların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için tüm detayların düşünülüp her hastanın ihtiyacına göre hasta yatağı modelleri bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, abs sistemli, havalı yatak gibi birçok model vardır.

Kiralık Hasta Yatağı Hizmeti

Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve bu kategoride çözüm üreten şirketimiz, yıl boyunca hizmet veriyor. Satın alma kategorisinde çözüm üreten ve profesyonelliği her zaman için tercih eden firmamız, ürünlerinde Alman motor kullanıyor. Ayak ve baş kısımlarını otomatik ayarlayan yataklar için kumandalı özelliklere sahip yataklar tercih ediliyor. Kumandalı kullanım özelliğine sahip bu yatakları, firmamız kısa zamanda adresinize gönderiyor. Hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz öncelikle İstanbul Hasta Yatağı Kiralama olmak üzere diğer Türkiye il ve ilçeleri içinde hizmet verilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Her hastanın yatağı kullanım süresi hastalığına göre farklılık göstermektedir. Hastalık türüne göre; model ve kullanım süresi değişim gösterir. Buda hasta yatağı fiyatları belirlemede hasta yatağı modeli, hastanın yatağı kiralama süresi gibi durumlarda farklılıklar göstermektedir. Bir hasta yatağı ne kadar kullanır diye soracak olursanız eğer kısaca özetlemek gerekirse medikal hasta yatakları kullanım şekilleri şu şekildedir;

Onkoloji Hastaları İçin Hasta Yatakları

Onkoloji hastaları ve kırıkları olan bir insanın yatak üzerinde geçirecek zaman aralıkları birbirinden farklılaşır. Örneğin havalı hasta yatağı alan bir insan uzun yıllar boyunca konforlu bir şekilde yatağı kullanabilir. Felç hastası ise yatak sayesinde, ayağa kalkamadığı halde bedeninin hareket etmesine yardımcı olur. Bu hasta yatağı ömür boyu kullanmak zorunda kalacağı için hasta yatağı satın alma seçeneklerinden de yararlanabilir. Hasta yatağı fiyatı yatak modeline göre kullanım süresine göre değişim göstermektedir.

Kırık Hastaları İçin Hasta Yatakları

Kırıklarında alçı olan bir hasta yatağı kısa süreli kullanılacağı için, hasta yatağı kiralama imkanlarından yararlanabilir. Onkoloji veya felçli hastalara oranlara daha kısa süreli hasta yatağı kullanıcı için İstanul Hasta Yatağı Kiralama hizmetimizden yararlanarak daha rahat ve konforlu bir şekilde tedavi ve iyileşme sürecine devam edebilir… Kırığı olan hastalar diğer hastalara oranla yatağı daha kısa süreli kullanacakları için Deva Yatak olarak İstanbul Hasta Yatağı Kiralama işleminde ücretsiz teslimat hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz…

Deva Yatak Hasta Yatağı Kiralama İstanbul
Deva Yatak Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

İstanbul Hasta Yatağı Kiralama İşleminde Teslimat Nasıl Oluyor?

Deva Yatak olarak hasta vatandaşlarımıza; Hasta Yatağı Kiralama hizmetimizi aynı gün 4 saat içinde teslimat şeklinde gerçekleştiriyoruz. Teslimat esnasında ürün expertizi yapılıp, müşteriye nasıl kurulum yapacağı gösterilir. Hizmet kalitemizle örtüşmesi ve müşteri memnuniyetimize de katkı sağlaması adına kiralama yaptığımız ürünlerde kalite ve güvenilirlik açısından belgelenmiş ekipmanlar kullanmaktayız. ​Her zaman yeniliklere açık olan ve bu anlamda öncü olmayı hedef koyan Deva Yatak Hasta Yatağı çalışanları olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli tutup hizmet odaklı çalışmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama Şartları Nelerdir?

Teslim edilirken formu servis çalışanlarımız ve müşterimiz tarafından karşılıklı imzalanır bir nüsha müşteriye taktim edilir. İade sürecinde kiralanmış ürün hizmet süresi dolunca servis çalışanlarımızca müşterimizden temsilim alınır. Erken yapılan kiralık hasta yatağı iadelerinde ücret iadesi yapılmaz. Bu şart yükümlülük olarak sözleşmeye eklenir.

Hastane Yatağı Kiralama mı Hasta Yatağı Kiralama mı?

Öncelikle hastane yatağı kiralama olarak da dile getirilse bile hiçbir hastane hastaya yatak kiralama hizmeti sunmamaktadır. Hasta yatağı kiralama terimi yerine hastane yatağı kiralama terimleri sık sık kullanılıp olur hasta yakınları hastanelerle bu konuda sorunlar ve polemikler yaşamaktadır. Tamda bu nokta Deva Hasta Yatağı Kiralama İstanbul firmamız devreye girip siz değerli müşterilerimize ve hastalarınıza bu tür konularda gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır.

Nasıl bir hasta yatağı kiralamalıyım?

Hasta yatağı seçimi yaparken kişilerin öncelikle önemli kriterleri göz önünde bulundurması gerekiyor. Süreci daha kolay hale getirmek için tercih edilen bu yataklarda kişilerin konforu büyük bir önem taşıyor. Bakıcıya olan bağımlılıklarını azaltacak türden yatak tercih etmek son derece önemli bir detaydır. Bu yataklarda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de hastanın hastalık derecesine göre yatak seçilmesi işlemidir. Tamamen felçli olan bir hasta ile bedenin yalnızca bir kısmını kullanmakta zorluk çeken bir hastaya aynı yatağın alınması çok da uygun olmayacaktır.

Hasta karyolası veya hasta yatağı satın almak veya kiralamak mümkündür. Hasta yatakları mekanik özellikleri olan, motorlu yapıları ile zorlanmadan kullanım sağlayan ürünlerdir. 2, 3 ya da 4 motorlu olacak şekilde hastanın ihtiyacına en uygun cevabı verecek olan seçilmelidir. Hastanın hareket kabiliyetine göre motor kapasiteleri arasından seçim yapılabilir. Uzaktan kumandalı ya da tuşla hareket ettirilmesi hastaların işini çok kolaylaştırmaktadır. Yanlarında özel korkulukları bulunmaktadır. Bunlar indirilebilir ve kaldırılabilir. Güvenli kullanım sağlar, hastanın tutunarak hareket etmesine yardımcı olur. Yatakların çeşitli açılarda hareket ettirilmesi mümkündür. Bu şekilde, hastalar yemek yer, tv izler, kitap okuyabilir.

Ev ortamında, hastaların kendilerini hastanede gibi hissetmemeleri için mobilya görünümlü özel hasta karyolaları da tercih edilebilir. Karyolaların tekerlekli olması istenilen yere taşınmasını sağlar. Aynı zamanda, tekerleklerin sabitlenme özelliği de mevcuttur. Mekanik özellikleri açısından, manuel çevirmeli modeller, full abs modeller vardır. Elektrikli sisteme sahip modeller de bulunmaktadır. Hasta karyolası ve yatakları yanında, hasta bakımı için gerekli olan birtakım ürünleri de firmamız kapsamında temin edilebilir. Hasta yemek masaları, tekerlekli sandalyeler, yürüteçler, hasta tuvalet sandalyesi gibi yardımcı ürünler de temin edilebilir. Kiralama ve satın alma aşamalarında, her zaman destek almak mümkündür.

Hasta Yatağı Yatak Çeşitleri
Hasta Yatağı Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama

2 MOTORLU FUL ABS HASTA YATAĞI

İstirahat sürecini geçirecek durumu ağır olmayan 100 kg altında yürüyebilen ama doğrulmakta zorluk çeken hastalarımız için 2 motorlu hasta yatağı kiralamak uygun seçenek olacaktır.

 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolasının sırt ve ayak kısmı kaldırılıp indirilebilmektedir.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolası, kumandasında bulunan tuşlara basılarak yönetilmektedir.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolasının, sağ ve solunda bulunan korkulukları tek parça şeklinde indirilip, kaldırılabilmektedir.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolasında her biri 4500 newton gücünde iki adet t-motion marka motorlar kullanılmıştır.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta yatağının taşıma kapasitesi maksimum 90 kg’dir.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolasının fiyatına; 12 cm medikal sünger yatak, alez (koruyucu örtü), serum askılık dahildir.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolasının yerden yüksekliği 52 cm’dir.
 • 2 Motorlu ekonomik hasta karyolasında bulunan 4 adet tekerlek ayrı ayrı kilitlenebilmektedir.

3 MOTORLU HASTA YATAĞI

Hasta yatağı kiralama konusunda İstanbul içerisinde en fazla tercih edilen kiralık hasta yatağı modelimiz 3 motorlu hasta yatağıdır. Hastane süreci sonrasında evde bakım işlemi devam eden hastaların konforu üzerine dizayn edilmiştir.

Bunun yanı sıra hastanın bakımını üstlenmiş kişiye de büyük kolaylık sağlar 3 motorlu hasta yatağı isminden de anlaşılacağı gibi 3 ayrı hareket fonksiyonu bulunmaktadır.

 • 3 Motorlu asansörlü hasta yatağının sağladığı hareketler kumandasında bulunan tuşlar yardımı ile gerçekleştirilmektedir.
 • 3 Motorlu abs hasta karyolasının sırt ve ayak kaldırılıp indirilebilme özelliği sayesinde, hasta yarı oturur vaziyete getirilebilmektedir.
 • 3 Motorlu hasta yatağı, yükseltilip alçaltılabilmektedir.
 • Üründe bulunan alüminyum yan korkuluklar, tek parça şeklinde indirilip, kaldırılabilmektedir.
 • 3 Motorlu asansörlü hasta karyolası maksimum 90 kg hastaların kullanımına tavsiye edilir.
 • 3 Motorlu abs hasta karyolasında 3 adet 6000 newton taşıma kapasitesine sahip kaliteli t-motion marka motor kullanılmıştır.
 • 3 Motorlu hastane karyolasının set fiyatına; lazer kesim hasta yatağı, alez, serum askılık dahildir.
 • 3 Motorlu abs hasta yatağının tekerlekleri yüzeyi çizmez ve ayrı ayrı kilitlenebilmektedir.

4 MOTORLU HASTA YATAĞI

Ürettiğimiz en fonksiyonel ürün olan 4 motorlu hasta yatağı her hastanın kullanımına uygun şekilde üretilmektedir. Kalite konusunda rakiplerinin çok önündedir.

Bu duruma benzetme yapacak olursak Rusya gibi güçlü bir ülke ile Ukrayna gibi küçük bir ülkeyi kıyaslamış gibi bir şey olacaktır. 4 motorlu hasta yatağımız gerek ölçüsü gerek kullanılan motorları olarak sektörde öncüdür.

 • 4 Motorlu trendelenburglu hasta karyolasının el kumandası yardımı ile hareket etmektedir.
 • 4 Motorlu hasta yatağının el kumandasını hem hastaya bakan kişi hem de hasta kullanabilmektedir.
 • 4 Motorlu full abs hasta karyolasında; sırt ve ayak kısmını kaldırıp indirebilme, yerde yükselip alçalabilme, trendelenburg & anti-trendelenburg hareketi ve yarı koltuk pozisyonu bulunmaktadır.
 • 4 Motorlu trendelenburglu hasta yatağında bulunan yan korkuluklar ayrı ayrı hareket edebilme özelliğine sahiptir.
 • 4 Motorlu hasta karyolası 230 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
 • 4 motorlu hastane yatağında kullanılan motor; ‘’t-motion’’ marka piston motorlardır.
 • 4 Motorlu hasta karyolasının set fiyatına; lazer kesim hasta yatağı, alez, serum askılık dahildir.
 • 4 Motorlu hastane karyolasının tekerlekleri yüzeyi çizmez ve ayrı ayrı kilitlenebilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama, geçici olarak yatma durumu söz konusu olan hastaların hasta yatağını satın almak yerine kiralayıp kullanmaları ekonomik olarak daha uygundur. Sürekli yatma durumu söz konusu olmayan hastalar için hasta yatağı kiralamak daha mantıklıdır. Hasta yatağı kiralama hizmeti veren Deva Yatak firmamız ilk olarak hastanın hijyenini baz almaktadır. Hastalık süreçlerini daha rahat daha hijyenik geçirmek isteyen hastaların akıllarında en ufak bir soru işareti olmaksızın firmamızın hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanabilir.

Kiralık Hasta Yatağı Hijyenik Oluyor Mu?

Kiralık hasta yatağı hijyenik oluyor mu,  kiraya vermiş olduğumuz hasta yataklarının kiralamasının bitmesi ve ürünü iade olarak aldıktan sonra hijyen kabinimizde bütün dezenfeksiyon işlemleri detaylı olarak yapılmaktadır. Yatağın dezenfeksiyon işlemlerinin yapılmasının ardından kiraya hazır bir şekilde paketleyip talep olması durumunda bir sonraki müşterimizin adresine nakliye ve kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Hasta Yatağı Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hasta yatağı kiralarken nelere dikkat edilmeli, öncelikle hastanızın kilosu ve hastalık durumunu göz önünde bulundurarak kiralama işlemi yapmanız gerekmektedir. Hastanın hasta yatağına bağlı olarak yatacağı süre de dikkat etmeniz gereken önemli hususlardandır. Sürekli yatağa bağlı olarak yatacak hastalara kiralama hizmetini Deva Yatak olarak tavsiye etmiyoruz. 6 ay ve daha fazla kullanım durumunda yatağın satın alma ücretinden daha fazla ücret ödemek durumunda olacaksınız. Hastanızın yatağa bağlı ne kadar yatacağına bakarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama ya da hasta yatağıyla ilgili kafanıza takılan bütün sorularınızı Deva Yatak deneyimli müşteri temsilcilerimize danışabilir, gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Hasta yatağı nasıl kiralanır, Deva Yatak olarak yalnızca İstanbul ilinde hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Sizde İstanbul il sınırları içerisinde ikamet ediyorsanız Deva Yatak deneyimli müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek hastanızın durumu hakkında bilgi veriniz. Bunun sonucunda deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizin için hasta yatağı satın almak ya da hasta yatağı kiralamak hizmetlerinden hangisinin daha avantajlı olacağı bilgisini vererek hizmetimizden faydalanmanız için gerekli bilgilerinizi paylaşmanızı isteyecekler. Müşteri temsilcilerimizle görüşüp faydalanacağınız hizmeti belirledikten sonra İstanbul içi 4 saatte yatağınız, Deva Yatak uzman kurulum ve montaj ekibimiz tarafından adresinize getirilerek kurulum ve montajı tamamlanacaktır. Hasta yatağı hakkında sizlere hızlandırılmış kısa bir eğitim verdikten sonra adresinizde ki işlerini tamamlamış olacaklar.

Evde Hasta Yatağı Kiralamanın Avantajları

Evde hasta yatağı kiralamanın avantajları, hasta yatağı hastanızın hastane ortamından ev ortamına geçtiği andan itibaren kullanması gereken en önemli üründür. Evde hasta yatağı kiralamanın kısa süreli kullanımında ekonomik yönden satın almaktan daha avantajlı olacaktır. Öte yandan hastanızın bakımının daha sağlıklı yapılması açısından da oldukça önemlidir.

Hasta Yatağı Kiralamak Mantıklı Mı?

Hasta yatağı kiralamak mantıklı mı, geçici olarak yatma söz konusu olan hastaların hasta yatağını satın almak yerine kiralayıp kullanmaları ekonomik açıdan daha uygun olur. Kısa süreli yatak kullanımı söz konusu olan hastalarda hasta yatağını satın almak yerine hasta yatağını kiralayıp kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Havalı Yatak Kiralama

Havalı yatak kiralama, sürekli yatma durumu söz konusu olan hastaların havalı yatak kullanmaları gerekmektedir. Havalı yatak sürekli yatma durumu söz konusu olan hastaların vücutlarında yatma sebebiyle yara oluşmaması için oldukça önemli bir üründür. Havalı yatağı belli bir süre boyunca kullanması gereken hastalar için havalı yatak satın alma dışında havalı yatak kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Geçici süre havalı yatak kullanan hastalara ekonomik yönden daha uygun olacaktır.

Havalı Yatak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Havalı yatak seçerken nelere dikkat edilmeli, öncelikle hastanın kilosu ve hastalık durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Sürekli olarak yatma durumu söz konusu olacağından pozisyon veren havalı yatak tercih etmek daha mantıklıdır. Otomatik olarak sağa ve sola döndürme işlemini yapan pozisyon veren havalı yataklar oldukça da kullanışlıdır. Elektrikli motoru sayesinde herhangi insan gücü olmaksızın hastaya pozisyon vermektedir.